Hungaromax Wielojęzyczny reklama.
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Home page

Reklama

Zagraniczne inwestycje, firmy sprzedaż
1 ; 2 ; 3 ; Zagranicznych ; Strony

Browar na sprzedaż, hotel, restauracja - Rumunia Oferta Specjalna - Invest w Rumunii.
Rumunia szybko rozwijających się, głównym miastem turystycznym na sprzedaż w browarach - restauracja - kompleks hotelowy. Browar został sprywatyzowany w 1994 r., w 100% kapitał krajowy. Od tego czasu, zdolność produkcyjna wzrosła siedmiokrotnie. W restauracji jest 520 miejsc, wszystkie luksusowe udogodnienia. Sto pokój w hotelu, centrum konferencyjne jest w stanie, nie jest jeszcze skończona. Kompleks jest 100% ceny zakupu nieruchomości, 25 mln euro, 50% recepcji jest częściowo własnością 15 mln euro. Czy nie jest aktualne.
Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8 ; 9 ; 10 ; 11 ; 12 ; 13 ; 14 ; 15 ; 16 ; 17 ; 18
Willa na sprzedaż w Siedmiogrodzie "Perłą Transylwanii", zwane też Tusnádfürdő sprzedaży niesławnego dyktatora Ceausescu był jego willi. Do centrum miasta jest otoczony przez poetów. Poprawa.
Cena: 220.000 Euro Więcej zdjęć: 1 2 3 4 5 6 Wyprzedane.
Pensjonat na sprzedaż, Austria - 1 Pensjonat na sprzedaż, Austria.
Pięknie odnowiony pensjonat na sprzedaż z dobrych opcji transportu i infrastruktury w sąsiedztwie Linz.
Szczegóły...
Willa, apartamentowiec na sprzedaż, Południowa Dalmacja, Chorwacja Willa, apartamentowiec na sprzedaż, Południowa Dalmacja, Chorwacja.
W doskonałej klimatycznej lokalizacji w Dalmacji, wspaniała willa z widokiem na ulicę, kamienica na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w pięknym miasteczku w południowej Dalmacji. Apartament oferuje wspaniały widok na morze (40 m od nabrzeża), port (jacht i prom) i imponującą górę ponad 900 metrów. Na tym obszarze znajdują się pomarańcze, mandarynki, winnice i plantacje oliwek. Miasto jest nadal wyjątkowe w Dalmacji ze względu na śródziemnomorski mikroklimat. Sezon trwa od maja do końca października, ale przez resztę roku jest również doskonałym miejscem odpoczynku dla wczasowiczów nad Morzem Adriatyckim, ponieważ w środku zimy nie jest niczym niezwykłym w temperaturze 10-16 ° C w jasnym słońcu. Zbliżanie się do niej w niedalekiej przyszłości jest możliwe wzdłuż autostrady, ale można do niej również dotrzeć samolotem do Dubrownika. Obiekt jest idealny zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. Na żądanie sprzedawca oferuje również opcję płatności za część ceny sprzedaży. Szczegóły: Orientacja południowa, pełna panorama morza i gór. Przestrzeń mieszkalna 490 m2, pełna powierzchnia zabudowy 687 m2, działka 617 m2. Obiekty użyteczności publicznej: woda, prąd, telefon, zbiornik na ścieki. Liczba pięter to 3 + piwnica. Parter: 153 m2, 5 apartamentów, taras 30 m2. Pierwsze piętro: 153 m2, 1 apartament i 4 pokoje łazienka. Drugie piętro: 153 m2, 3 apartamenty. Garaż 30 m2, piwnica 99 m2.
Cena orientacyjna: 750000 EUR
Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8 ; 9 Kontakt: E-mail


 
Reklama zagranicznych stron internetowych nieruchomości:
Nieruchomość Austrii ; Chorwacki własności ; Transylvania własności
 


12 lat doświadczenia międzynarodowego zapewniać reklamodawcom większą szansę na sprzedaż. Nieruchomości i inwestycji finansowych, dostawców, w wielu językach firmy reklama. Prosimy o przeczytanie informacji na temat naszych usług, albo żądając informacji dodatkowej.
 Reklama

Sitemap ; Trade Mark ; Link partner 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Proszę używać Unicode (UTF-8) opcja wyszukiwania.

Reklama
Bukkalja Zahibau Erika Hotel Węgierski randki Rezerwacja Austria Chorwacja Pensjonat Jezioro Cisa Transylwania Referencje Serwis

Copyright © 2018 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.