Hungaromax Wielojęzyczny reklama
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Home page

Reklama

Firm, sklepów, nieruchomości na sprzedaż, akcji, Węgry
1 ; 2 ; 3 ; Zagranicznych ; Strony

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w pobliżu Dunaújváros Komercyjna nieruchomość na sprzedaż w pobliżu Dunaújváros. New!
Na sprzedaż jest nowo wybudowany, dwupiętrowy, 2-garażowy, panoramiczny naddunajski, o łącznej powierzchni 390 m2 (z czego 150 m2 na cele mieszkalne), na działce o powierzchni 1800 m2. Jest własnością Ltd. i oczekuje na zakończenie. Około 50% wciąż można dostosować. Obecnie ma licencjonowaną restaurację z gorącą kuchnią HACCP i dwa pokoje do wynajęcia. Ta wspaniała nieruchomość jest idealna na dom lub bazę biznesową.
Orientacyjna cena: 62 M HUF + ÁFA ~ 188000 EUR + VAT Kontakt: info at hungaromax.com Zdjęć: 2 ; 3

Naprawa samochodów i serwis opon, Salgotarjan Naprawa samochodów i serwis opon, Salgotarjan.
W uczęszczane miejsce Salgotarjan (Węgry), oraz wprowadzono zupełnie niezależne naprawy samochodów i serwis opon na sprzedaż lub szukają inwestorów.
Kontakt: tlxmetal@gmail.com Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7
Hodowla-farm, Mesterhaza Hodowla-farm, Mesterhaza.
Blisko Bukfurdo, w Vas hrabstwo, stock-gospodarstwo rolne (hodowla trzody chlewnej i bydła) w ramach rozliczenia pilnie na sprzedaż, na dole! 10000 m2 wewnętrzna powierzchnia działki, 5000 m2 stosu stoczni ziemia + 1800 m2 budynek gospodarczy z pozwoleń, które nadaje się do magazynu + 150 m2 (3 sypialnie z wszelkimi nowoczesnymi udogodnieniami) nieruchomości mieszkalnych. Operator SA i Nieruchomości mogą być zakup przez pożyczki członek odkupić. Kontakt: ments1@freemail.hu
Cena: 18 M HUF 1 72000 EUR Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5
Terapii centrum na sprzedaż, Sopron Sensolite na sprzedaż, Sopron.
Na ruchliwej miejscu w centrum Sopron, za supermarket Interspar, franczyzowych i dzierżawy praw gustownie urządzonego Sensolite spolaryzowanego terapii światłem centrum medycznego na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem. Obszar z centrum medycznego 110 m2, w tym 2 gabinety z 1-1 maszyny Sensolite ust maszyny do sprzedaży osobno też), 1 zabieg pokój z Jade łóżko do masażu z kamienia, 1 licencjonowanym medycznych pokoju egzamin z szatni, w recepcji, teakitchen, toalety (wózek inwalidzki dostępne również). Utworzone apartamenty na drugim piętrze z kuchnią i część sypialni, jak również WC i prysznicem. Zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5
Kontakt: +36-20/973-4736 lub fabian.arpad@bioenergia-massza.hu e-mail.
Budowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu Miejsce budowy na sprzedaż koło Budapesztu.
Na najpiękniejszym miejscu Fot ust Król Wzgórze), widok panoramiczny, w otoczeniu lasów, w sumie 16521 metrów kwadratowych gruntów na sprzedaż jako całość, oferowane inwestorom.
Szczegóły...
Drób rzeźnia na sprzedaż z licencją EU, blisko do Budapesztu Rzeźnię na sprzedaż koło Budapesztu.
Obecnie działa rzeźnię z licencją UE cięcia, pełna technologii i zastrzeżonego obszaru rozwoju.
Szczegóły...
Restauracja na sprzedaż, Dunaj Restauracja na sprzedaż, Domos.
Nieruchomości na sprzedaż z panoramą Dunaju Bend, leży w pobliżu Ram-gap ścieżki i Wyszehradzie.Budynek ma trzy kondygnacje, łącznie 1300 m2, powierzchni podłogi wynosi 600 m2 (100 m2 pokój, 100 m2 restauracja z tarasem, jest pięć pokoi, łazienka, na piętrze WC). Własnością jednej osoby, własności prywatnej nieograniczonego.
Tel.: +36 20 591 98 48 E-mail: szoke.forras@invitel.hu
Cena orientacyjna: 55 M HUF ~ 220000 EUR + podatek VAT Więcej zdjęć: 2 ; 3
Apartament na sprzedaż, z lub bez firmy, Hajduszoboszlo Pensjonat i apartament.
Największy w Europie kompleks spa w Hajduszoboszlo światowej sławy, 3 apartamenty handlowe z klientów, rezerwacje, w pracy, z powodów rodzinnych, na sprzedaż pilne!
Szczegóły...
Restauracja i apartament firma na sprzedaż Restauracja i apartamenty.
Skomplikowane, dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo do sprzedaży składający się z restauracji oraz 12 apartamentów w słynnym kurorcie, obok kąpieliska termalnego i pola golfowego.
Szczegóły...
Luksusowe nieruchomości rolnych i gruntów na sprzedaż Luksusowe nieruchomości rolnych i gruntów na sprzedaż.
Położony 16 km od Debreczyna, w malowniczej okolicy, 600 m2 luksusowo wyposażony rolnicze nieruchomości z 19 ha gruntów na sprzedaż. Obecnie pracuje jako karczma, 200 m2, parter ma 6 sypialni, 6 łazienek, salon 50 m2, 50 m2, kuchnia z jadalnią, krytym basenem, sauną, jacuzzi i miejscem na odpoczynek. W skład nieruchomości wchodzi również dwa garaże z automatyczną bramę garażową, 35 m2 piwnica z winami oraz wywiercone dobrze. Ogrzewanie przez mieszanym zwolniony i gazu kotła, grzejników, ogrzewania podłogowego i kominkiem pod warunkiem. Nadaje się do wydarzeń z 150 osób, doskonałe podejście, jest park rozrywki na ziemi należącej do majątku. Szczególnie polecany dla inwestorów, przedsiębiorców, ubiegających się. Email: jutka1977debrecen@gmail.com ; Tel: +36306418389
Cena orientacyjna: 170 M HUF ~ 567000 EUR Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7
Pensjonat na sprzedaż, Austria - 1
Pensjonat
na sprzedaż, Austria.
Pięknie odnowiony pensjonat na sprzedaż z dobrych opcji transportu i infrastruktury w sąsiedztwie Linz.
Szczegóły...

 

Więcej inwestycji


20
lat doświadczenia międzynarodowego zapewniać reklamodawcom większą szansę na sprzedaż. Nieruchomości i inwestycji finansowych, dostawców, w wielu językach firmy reklama. Prosimy o przeczytanie informacji na temat naszych usług, albo żądając informacji dodatkowej.
 Reklama

Sitemap ; Trade Mark ; Link partner 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Reklama
Bukkalja Erika Hotel Węgierski randki Rezerwacja Marmurowy posąg Austria Chorwacja Pensjonat Jezioro Cisa Transylwania Referencje Serwis

Finansowe i rzeczywistą firmą inwestycji na sprzedaż, firm, nieruchomości komercyjne - Węgry.
Copyright © 2023 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.