Hungaromax

English

Deutsch

Русский

Magyar

Wielojęzyczny reklama.
Bukkalja Zahibau Erika Hotel Węgierski randki Rezerwacja Posąg Austria Chorwacja Pensjonat Jezioro Cisa Transylwania Referencje Serwis

Home page ; Inwestycje

Reklama

Chorwacki wakacje nad morzem i nieruchomości, apartament, dom, mieszkanie i działka na sprzedaż w Chorwacja. 1 ; 2

Chorwacki apartamenty Właściciel ceny dla pełnego komfortu w chorwacki apartamenty.
Oferta specjalna: Mieszkanie centrum Splitu dla 6 osób. Idź gdziekolwiek chcesz i robisz co chcesz z nasz zwyczaj wyjazdów! Jesteśmy specjalistami w Split i Riwiera Dubrownik. Doświadczenie prawdziwego dalmatyńskiej smak przeszłości czas z naszymi ethno programów! Lub po prostu cieszyć się w magii wsi Chorwacji ... Proszę nas odwiedzić: www.croatia-in.com
Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5
Dom na sprzedaż na chorwackim wybrzeżu Dom na sprzedaż na chorwackim wybrzeżu.
Stabilna wartość inwestycji na wybrzeżu Chorwacji. Murowany dom w Dalmacji, rozliczenie Tisno. Teren płaski z 80 m2, ogród 60 m2, 26 m2 parkingowe. Parter: oddzielne wejście, pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, łazienka, przechowywanie. Pierwsze piętro: 2 pokoje, przedpokój, łazienka, 2 tarasy. Dom ma aktualnie chorwacki ustawodawstwa wymaganych planów i pozwoleń. Pełna izolacja, klimatyzacja, przygotowanie kuchni, ogrodzie. Morza wynosi 150 m, plaża 350 m. E-mail: horvatapartman@freemail.hu 
Cena: 125000 EUR
Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5
Dom na sprzedaż w przybrzeżnych, Chorwacja Dom na sprzedaż na wyspie Pag, Chorwacja.
Dom rodzinny, nadaje się zarówno do wypoczynku i stałego pobytu. Dwa oddzielne apartamenty, około 100 m2 powierzchni mieszkalnej + 2 + duży balkon, taras (ok. 50 m2). W 1975 r., cegła, wody, kanalizacji, energii elektrycznej, wprowadzając płytek. 734 m2 podwórze, dom znajduje się w środku dziedzińca, zwężająca obszarze.
Cena: 225.000 EUR Kontakt: E-mail Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5
Apartament dom na sprzedaż, Chorwacja Apartament dom na sprzedaż, czekając na zakończenie.
Położony na półwyspie Istria, 170 m2, 4 jednostki, niedokończone, panoramiczny budynek mieszkalny na działce 284 m2, z czego 30% może być zbudowany na. To jest 25 km od hotelu od Puli, 300 km jazdy samochodem lub statkiem 143 kms od Wenecji, i 600 km od Budapesztu.Obiekt ma dwa piętra, jej stan jest na zdjęciu. Wody i energii elektrycznej są zainstalowane, wejścia są przez klatkę schodową, która otwiera z ogrodu. Utwardzonych Droga biegnie aż do nieruchomości, miejsca parkingowe na ulicy. Nad morzem wynosi 400 metrów z kamienistej plaży. Apartamenty wychodzą na południe lub na zachód, posiada widok na morze, i mogą być sprzedawane w czasie budowy. Opcjonalnie: kończąc się przy pomocy ko-fundatora.
Cena orientacyjna: 26 M HUF ~ 85000 EUR Kontakt: E-mail Więcej zdjęć: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6


Apartament nad morzem Chorwacki do wynajęcia. Zakwaterowanie w Chorwacji. Chorwacki nadmorskich nieruchomości na sprzedaż..
Chorwackim wybrzeżu jest dobrą okazją inwestycji, pięknej okolicy, bardzo spokojny, śródziemnomorski klimat. Jeśli masz ofertę nieruchomości w Chorwacji, Reklama na tej stronie!
Polecamy strony Partner: http://horvatorszag.lap.hu
www.adriatic.hr Adriatic.hr centrum Split agencji podróży powstała w 2000 roku, a dziś jest jednym z najważniejszych urzędów w Chorwacji, które są usługami internetowymi. Nasze doświadczenie pomoże w określeniu dalszego kierunku, wzbogacamy naszą ofertę, nasz rozwój witryny i poprawę jakości usług.
Na tej podstawie możemy powiedzieć, że nasze motto agencji pt. "najkrótsza droga do Adriatyku".
  Nieruchomości w Północnej i Południowej Dalmacji, na wyspie Vir, Zadar i wiele innych pięknych lokalizacji nad morzem: http://www.horvatapartman.hu12 lat doświadczenia międzynarodowego zapewniać reklamodawcom większą szansę na sprzedaż. Nieruchomości i inwestycji finansowych, dostawców, w wielu językach firmy reklama. Prosimy o przeczytanie informacji na temat naszych usług, albo żądając informacji dodatkowej.
 


Reklama

Sitemap ; Trade Mark ; Link 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Proszę używać Unicode (UTF-8) opcja wyszukiwania.

Reklama
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Copyright © 2017 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.