Hungaromax Wielojęzyczny reklama.
Strona główna Inwestycja Austria Chorwacja Transylwanii Pensjon Hotel Strony Reklama

Skomplikowane, dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo do sprzedaży składający
się z restauracji oraz 12 apartamentów w słynnym kurorcie,
obok kąpieliska termalnego i pola golfowego.

Restauracja i apartament firma na sprzedaż

Inwestycja Kehida Gold sp. z o. o. został zrealizowany w 2002 roku. Jego apartamenty i restauracja zostały zbudowane i otwarte w tym samym czasie, co Kehida Termal Health Resort. Kehida Złoto szybko stał się bardzo popularny, a firma stawała się silniejsza od czasu, zyskuje stałą klientelę. Kompleks składa się z 12 wysokiej jakości apartamentów (4-4 apartamenty w 3 oddzielnych budynkach), dobrze wyposażoną restaurację z dodatkowym gabinetem i innych usług (np. Relax Studio). W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić naszą stronę internetową www.vandorbab.hu

Restauracja i apartament firma na sprzedaż

Restauracja i apartament firma na sprzedaż Budynki mieszkalne znajdują się w Kehidakustany, 800 metrów od kąpieliska termalnego, na trzech 720 m2 działkach o wszystkich obiektów użyteczności publicznej, wybudowany w roku 2002. Dostępne są 4 oddzielne mieszkania w jednym domu, 75 m2 każda. Mają taki sam układ, w tym z następujących pomieszczeń: salon (16 m2), sypialnia (13 m2), kuchnia + jadalnia (16 m2), łazienka, WC, korytarz, spiżarnia. Na piętrze znajdują się balkony i tarasy na parterze. Dom posiada ogrzewanie gazowe, z oddzielnych kotłów i grzejników w każdym mieszkaniu. Jest garaż na 2 samochody w ogrodzie. Dom może służyć jako dom dla dużej rodziny z różnych pokoleń i będzie to wielki biznes możliwość wynajęcia garnitury.

Restauracja i apartament firma na sprzedaż

Restauracja i apartament firma na sprzedaż Kehida Gold sp. z o. o. działa na renomowanych Vandorbab restaurację na kilka lat, który służy coraz więcej gości z roku na rok ze względu na jego domowej atmosferze, ustalonych dobrych połączeń i wzajemnego zaufania. Wybudowany w roku 2002, lokal składa się z parteru jadalnie, bar, pokój na piętrze i pomieszczenia gospodarcze. Obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię, system HACCP. Jest w stanie utrzymać szkoleń firmowych i weekendy integracyjne, stosując oddzielny pokój jest bezpłatny.

Restauracja i apartament firma na sprzedaż

Restauracja i apartament firma na sprzedaż Obecny właściciel jest zmuszony do części z jego działalności z powodu problemów zdrowotnych, więc postanowił go sprzedać. W przypadku, gdy nowy właściciel wymaga, są niektórzy z obecnej kadry, którzy chętnie podejmują się obowiązków menedżerskich w biznesie. Cena docelowa wynosi 199 mln HUF (to obejmuje 12 apartamentów oraz restauracja, obejmujących prawie 1000 metrów kwadratowych powierzchni zabudowanej). Jest również możliwość zakupu samej firmy, ponieważ większość budynków są własnością firmy, dzięki czemu można zaoszczędzić na należności i opłat. Chętnie współpracują we wszystkim, chcielibyśmy nasze 12 lat pracy, aby dostać się do dobrych rękach.

Restauracja i apartament firma na sprzedaż 

Przeczytaj nasze szczegółowe portfel też!

Kontakt:

Istvan Garami
E-mail:
vandorbab@kehidagold.hu ; Telefon: +36 20 9242 855
Web: www.vandorbab.hu ; www.kehidagolf.hu ;
www.zalacsanygolf.hu

Code: in140312Reklama

Sitemap ; Trademark ; Partner 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Proszę używać Unicode (UTF-8) opcja wyszukiwania.

Reklama
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Copyright © 2018 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.