Hungaromax

English

Русский

Deutsch

Magyar

Wielojęzyczny reklama.
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Home page ; Inwestycje

Reklama


Stary dom Mezokovesd

Nowy Kościół

Ten światowej sławy muzeum Machine

Jeśli chcesz odpocząć w oryginalny, nietknięte środowisko naturalne, na Węgrzech jest najlepszym miejscem dla Ciebie. Istnieją dwa słynne parki narodowe i wiele termalnych w naszym regionie. Łączymy się hotele, apartamenty, domy prywatne, domy studenckie. Oferują one najtańsze miejsca noclegowe w EUROPIA Unii - patrz niżej. Miasto Mezokovesd leży na połowie drogi między nimi jest teraz wspaniałe parki narodowe Węgier: Hortobágy Park Narodowy (25 km) i Beech Park Narodowy (20 km). Oboje są częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO. Terytoria dziewicze, niewiarygodne ptaków świata, dzikiej fauny i flory, jeziora, rzeki, góry. Angler i raj myśliwego. Możesz oglądać sarny, jelenie, ptaki Prey po prostu wzdłuż dróg. Czy możesz poruszać się po niższych parków na koniu. Ornitologists Europy regularnie odwiedzają Jezioro Tisza Matchless do badania ptaków świata. Czaple, orły, jastrzębie, sowy, itp. Ty nie spełniają hiper-nowoczesne hotele, hałaśliwe Każdy krok w rozliczeniach. Są wolne plaże na jeziorach i rzekach. Ponadto można leczyć schorzenia reumatyczne w tanich, ale miło wanny termicznej. Cisza, spokój, harmonię: Nie zwlekaj, Węgry zwiedzania!


Mezokovesd odwiedzenie naszej strony chcemy ułatwić Szanowni goście rezerwacji.
Budujemy coraz więcej kontaktów z lokalnymi wyżywienie, usługi płatnicze i schronisko młodzieżowe, jak również.

Mieszkanie do wynajęcia, pokój, Mezőkövesd Zsory

Mieszkanie do wynajęcia, Mezőkövesd Zsory.
Niedawno odnowiony apartament Mezőkövesd pary, grupy przyjaciół do 10 osób, a nawet dla rodzin z małymi dziećmi. 2 apartamenty z oddzielnymi dom wejście na poziomie 2 pokoje, TV kablową, sejf i wkrótce będzie stanowić ułatwienie dostępu do Internetu. W pełni wyposażona kuchnia, lodówka, zamrażarka, naczynia, kuchenka mikrofalowa jest również dostępna. Stocznia jest doskonałym kucharzem, grill. Apartamenty w dniu przyjazdu od godziny 12 do 10 rano w dzień wyjazdu dla gości. Czeki podróżne są akceptowane, jest dla dzieci, więc nasze ceny są zamknięty parking, opłata klimatyczna (300 HUF / osoba / doba powyżej 18 lat) nie jest wliczony w cenę. Aby uzyskać więcej informacji, e-mail informacji promocji.
Cena: 3000 HUF / osoby / noc Zdjęcia: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8 ; 9 ; 10 (ss100214)

Wynajem mieszkania, willi, Mezőkövesd Zsory

Wynajem mieszkania, apartament, willi, Mezőkövesd, Zsory.
Przyjazny, rodzinny urlop utrzymany ogród, w otoczeniu dużych drzew, madárfüttytől głośno, mojej ulicy. Jeśli cichej, odizolowane hałasu z zewnątrz chciałbym spędzić relaksujący urlop, prosimy o kontakt e-mail. Dwupiętrowy, z oddzielnym oferowanych mieszkań, w każdym pokoju, salonu, kuchni i pomieszczenia łazienki. Parking na podwórku, gdy wszystkie warunki dla pełnego relaksu. Obecnie nie masz kontroli wakacje akceptowane.
Zdjęcia: 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8 ; 9 ; 10
Cena: 10.000 HUF / apartament / noc + podatku (ss100215) E-mail
 Tourist Matyó
Jeden z najpiękniejszych krajów w regionie, Północne Węgry, oferujemy zarówno krajowych jak i zagranicznych gości. Bükk góra Mezőkövesd południowej bramy ludowej Matyó "kapitału".

 

Mezőkövesdi hotele - serwis informacyjny Mezőkövesd.
Zakwaterowanie, programy, atrakcje, doniesienia prasowe, zdjęcia, informacje lokalne, zdjęcia i Zsóry Spa basen, ceny i wiele innych.
Węgry ogłoszenia o nieruchomościach ustawić wielojęzyczne strony. 16 lat doświadczenia międzynarodowego oferujemy reklamodawcom większą szansę na sprzedaż. Przeczytaj informacje na temat naszych usług, lub aby uzyskać więcej informacji.
 


Bukkalja Zahibau Erika Hotel Węgierski randki Rezerwacja Austria Chorwacja Pensjonat Jezioro Cisa Transylwania Referencje Serwis

Reklama

Sitemap ; Trademark ; Link 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Leczenie, uzdrawianie, zdrowie ; Marmurowy posąg

Proszę używać Unicode (UTF-8) opcja wyszukiwania.

Reklama

Rezerwacja - Noclegi, pokoje do wynajęcia, apartament, willa Mezőkövesd, Zsory, Węgry.
Copyright © 2019 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.