Hungaromax Wielojęzyczny reklama.
Bukkalja Zahibau Erika Hotel Węgierski randki Rezerwacja Posąg Austria Chorwacja Pensjonat Jezioro Cisa Transylwania Referencje Serwis

Ostatnie działki budowlane na sprzedaż w Fot, Węgry

Budowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu

Na najpiękniejszym miejscu Fot ust (Król Wzgórze), widok panoramiczny, w otoczeniu lasów, w sumie 16521 metrów kwadratowych gruntów (rozparcelowany od 850 do 1100 metrów kwadratowych działek) na sprzedaż jako całość, oferowane inwestorom. Nieruchomość z pełnym użyteczności publicznej, dostępnych przez utwardzonej drogi, autostrady M3 znajduje się pięć minut. Ekskluzywny okazja budynek w malowniczej okolicy, bliskość Budapesztu sprawia, że obszar bardziej pożądane. Fot. należy do aglomeracji Budapesztu, leży w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy i ma szeroką gamę zabytków, dynamiczny miasta z pięknym miejscu.

Budowach na sprzedaż w Fot koło BudapesztuBudowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu

Działki położone są w północnej części miasta, w nowo wybudowanej części mieszkalnej, niedaleko drogi do Veresegyhaza i Csomad. Istnieją już 2-6 budynków mieszkalnych zakończone i zasiedlone na większości działek otaczających, nie więcej budować-w-stanie miejscu w mieście Fot. Woda, prąd, kanalizacja, gaz są w granicy działek, nieruchomości klasyfikowane KEL-3 (rozszerzone ogród-pas). Właściwości miasto stało się bardziej wartościowe przez M0 obwodnicy i mostu Megyeri budownictwie.

Budowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu

Budowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu

Nieruchomość położona jest na wzgórzu, około 1500 metrów od centrum Fot, a więc ma wspaniały widok na wzgórzach Budy i Gellerta. Tu jest chroniony pomnik Fay Prasa Dom, a także Zamek Karolyi. Dzielone z Dunakeszi przez głównej drogi tylko. Łatwo dostępne miasto samochodem przez Old Road Foti, na M2/A autostrady lub autostrady M3 od zjazdu z Mogyoród. Budapeszt-Vacratot-Vac kolejowe i między miejski autobus są również dostępne. Uczęszczane miejsce doskonałe zaplecze transportowe.

Budowach na sprzedaż w Fot koło Budapesztu 

Cena orientacyjna: 580 M HUF / 2.320.000 EUR

Kontakt:

fot.telkek@gmail.com
 


Reklama

Strona główna ; Sitemap ; Trademark ; Link 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Inwestycja ; Strony

Proszę używać Unicode (UTF-8) opcja wyszukiwania.

Reklama
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Copyright © 2018 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.